1. سلام میهمان گرامی


  با سلام ، به انجمن حرفه ای ها خوش آمدید ، برای استفاده از حداکثر امکانات انجمن ( ارسال مطلب ، قابلیت آپلود فایل ، وبلاگ ، گالری تصویر اختصاصی ، بازیکده ، فروشگاه ، چت و صد ها امکانات دیگر ) و دریافت آخرین مطالب و فایل ها و داشتن مجوز دسترسی بیشتر می توانید به صورت رایگان در انجمن عضو شوید و از امکانات فراوان و نامحدود آن استفاده کنید ثبت نام در انجمن بسیار آسان و در کمتر از 30 ثانیه امکان پذیر است در ضمن انجمن و مدیران آن و سیستم های هوشمند آن از هویت شما حفاظت و امنیت شما .را برقرار می کنند در صورتی که قبلا عضو شده اید هم اکنون وارد حساب کاربری خود شوید ، با تشکر از شما کاربر گرامی

  عضویت/ورود انجمن        آموزش و کمک

TOP نظریه ی من در مورد هستی

شروع موضوع توسط nimix3 8/3/13 در انجمن NIMIX3

  • مدیر کل تالار

  nimix3 مدیر کل تالار

  تاریخ عضویت:
  29/9/12
  تعداد ارسال ها:
  202
  تشکر شده:
  50
  امتیاز:
  1,041
  جنسیت:
  مرد
  شغل :
  CEO @ ArioWeb Tech Media Inc.
  محل سکونت:
  اصفهان
  وب سایت:
  Ratings Received:
  +72 / 1 / -1
  نام و نام خانوادگی:
  نیما اخلاقی
  کشور محل اقامت:
  ایران
  شهر محل اقامت:
  اصفهان
  رشته ی تحصیلی:
  فناوری اطاعات
  زمینه تخصص:
  فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ، امنیت اطلاعات
  Yahoo! Messenger:
  nimix3
  Facebook:
  nimix3
  نظریه ی من در مورد جهان ها و هستی :


  String_Theory.jpg  به عقیده ی من ، در اصل واقعیتی به این صورت که ما به آن می گوییم واقعیت وجود ندارد و همه چیز در اصل مجاز است ، همه چیز مجازی است ، هر زمان که مجاز چند جانبه شود ، یعنی بعدهای زیادی از ان بگذرد به اصطلاح ما به ان واقعیت می گوییم .
  اگر حداقل چند بعد از یک مجاز ( رویا ) بگذرد ، آن مجاز ( رویا ) می تواند به واقعیت ( مجاز چندبعدی ) تبدیل شود و یا حتی وارد مجاز دیگری شده و روی آن تاثیر مثبت/منفی داشته باشد .
  جهان ما ، جهانی است همچون رویا ( مجازی ) ، که بعدهای زیادی ( نه همه ی بعدها ) از آن گذشته و تبدیل به واقعیت ( جهان ) شده ؛ به عقیده من بعدها ( از نظر تعداد و اندازه ) انتها ندارند و انتهای آن خدا است.
  بعدها همچون رشته هایی پراکنده و اما منظم در هستی تنیده شده اند که گاهی موازی و گاهی متنافر و حتی گاهی متقاطع اند . رشته های بعد دو انتهای هستی را به هم متصل کرده و حد را نگاه می دارند.
  فضای بین بعدها مجاز است و از محل های برخورد بعدها جهان ها تشکیل میشود .
  جهان ما از برخورد تعدادی بعد ایجاد شده که به اصطلاح این دنیای ما که مجاز بوده در محل برخورد بعدها به واقعیت تبدیل ( چندجانبه ) شده .
  جهان های موازی به همین شکل بوجود می ایند با این فرض که بعدهای مشترک بین آنها بیشتر از بعدهای غیر مشترکشان است.

  نظریه مرگ :

  به این صورت مطرح می شود که ، موجود زنده هنگام مرگش توسط بعدی از بقیه بعدها خارج و به بی بعدی رها می شود و مجاز می شود ، لذا هنگام مرگ بخشی از انسان که مجاز پایدار ( فرا بعد ) است و معرف اوست از وی جداشده و در کل مجاز یا فضای بین بعدی رها می گردد ، مانند قطره ای در دریا ؛ اما در مجاز چیزی ترکیب شدنی نیست و این مجاز ( قطره ) معلق در مجاز می تواند تحت تاثیر نیرویی ( مانند نیروی خدا ) دوباره به تقاطع بعدها ( جهانی ) جذب شده ، به آن وارد شود و سپس به واقعیت تبدیل شود . و این غیر عملی نیست چون جهان ها ( محل تلاقی بعدها ) دارای جاذبه است .
  اما جاذبه ای کنترل شده ، مجاز های خاصی توانایی وارد شدن به محل تلاقی بعدهای خاصی را دارند و نمی توانند به هر جهانی وارد شوند ، مثلا قطره ای بسیار بزرگ در حوض جای نمی گیرد لذا چنین قطره ای را در حوض نمی گذارند .
  مجاز ها در بین مجاز ها شناور اند و به کل انها فرا بعد ( مجاز ) می گویم .
  پس چگونه می شود که ما در آخرت به همه چیز آگاه می شویم که این در اصل اینگونه مطرح می شود که ما پس از مرگ مجاز شده و دوباره واقعیت می شویم اما واقعیتی که ابعاد آن بیشتر از این جهانی است که هم اکنون در آن هستیم . آنجایی که ما به واقعیت میرسیم ، همان آخرت ، مکانی است که بعدهای زیادی متقاطع شده اند .
  • Like Like x 1
  • عضو تازه وارد

  v.amini عضو تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  21/7/16
  تعداد ارسال ها:
  2
  تشکر شده:
  0
  امتیاز:
  4
  جنسیت:
  مرد
  Ratings Received:
  +0 / 0 / -0
  نام و نام خانوادگی:
  وحید امینی
  با سلام خدمت استاد عزیز

  نظر شما در مورد پدیده احضار ارواح (که از نظر من بر طبق تئوری شما همان اتصال به سطوح دیگر وجود است که دارای ابعاد بیشتری هستند)
  چیست؟ و چرا بعضی از افراد می توانند و بعضی تمی توانند؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید